F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Języki
Producenci
Kategorie
Aktywnych: 54593
Konwertery
Konwertery, Transceiver
Konwertery, Transceiver


TP-LINK [TL-POE200] ADAPTER 1 INJECTOR AND 1 POE

TP-LINK [TL-POE200] ADAPTER 1 INJECTOR AND 1 POE

Cena po zalogowaniu!




EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310 / 1550NM SM 3KM LC KOMPLET 2 SZT

EXTRALINK MODUŁY SFP 1.25G WDM 1310 / 1550NM SM 3KM LC KOMPLET 2 SZT

Cena po zalogowaniu!




TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

Cena po zalogowaniu!




TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

Cena po zalogowaniu!




TP-LINK MC200CM 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS MULTI-MODE SC FIBER CONVERTER, FULL-DUPLEX,UP TO 550M, SWITCHING POWER ADAPTER, CHASSIS MOUNTABLE

TP-LINK MC200CM 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS MULTI-MODE SC FIBER CONVERTER, FULL-DUPLEX,UP TO 550M, SWITCHING POWER ADAPTER, CHASSIS MOUNTABLE

Cena po zalogowaniu!




TP-LINK MC210CS 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SINGLE-MODE SC FIBER CONVERTER, FULL-DUPLEX,UP TO 15KM, SWITCHING POWER ADAPTER, CHASSIS MOUNTABLE

TP-LINK MC210CS 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SINGLE-MODE SC FIBER CONVERTER, FULL-DUPLEX,UP TO 15KM, SWITCHING POWER ADAPTER, CHASSIS MOUNTABLE

Cena po zalogowaniu!




D-LINK DEM-311GT SFP 1000BASE-SX MULTI-MODE FIBRE TRANSCEIVER

D-LINK DEM-311GT SFP 1000BASE-SX MULTI-MODE FIBRE TRANSCEIVER

Cena po zalogowaniu!




PLANET (FST-802S15) KONWERTER 10 / 100BASETX <=> 100BASEFX / SC / SINGLE-MODE / MAX. 15KM /

PLANET (FST-802S15) KONWERTER 10 / 100BASETX <=> 100BASEFX  /  SC  /  SINGLE-MODE  /  MAX. 15KM  /

Cena po zalogowaniu!




ZYXEL SFP-SX-D (MULTI-MODE) TRANSCEIVER LC GIBIC

ZYXEL SFP-SX-D (MULTI-MODE) TRANSCEIVER LC GIBIC

Cena po zalogowaniu!




PLANET VC-231 KONWERTER VDSL2 1XRJ-11, 1XRJ-45, 30A

PLANET VC-231 KONWERTER VDSL2 1XRJ-11, 1XRJ-45, 30A

Cena po zalogowaniu!




ZYXEL SFP-LX-10-D 9 / 125UM SMF: 10 KM

ZYXEL SFP-LX-10-D 9 / 125UM SMF: 10 KM

Cena po zalogowaniu!




D-LINK DEM-431XT 10GBASE-SR SFP+TRANSCEIVER,80 / 300M

D-LINK DEM-431XT 10GBASE-SR SFP+TRANSCEIVER,80 / 300M

Cena po zalogowaniu!



     
Lista od 1 do 12 (12 znalezionych) Strona:  1 

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych annapol.pl, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą F.H.U. ANNAPOL

Copyright ©2018 https://www.annapol.pl
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności Rozumiem politykę plików cookie - zamknij