Beschreibung
RUT271 - ROUTER 5G REDCAP
RUT271 to router 5G RedCap, który wypełnia lukę pomiędzy technologią 4G a pełnowymiarowym 5G. Obsługując architekturę SA, router 5G może bezprzewodowo obsługiwać do 50 urządzeń końcowych, oferując jednocześnie niskie opóźnienia charakterystyczne dla technologii 5G - w przystępnej cenie. RUT271 obsługuje Wi-Fi i jest wstecznie kompatybilny z 4G LTE Cat 4. Ten przemysłowy router 5G RedCap został również wyposażony w funkcję przełączania awaryjnego WAN (WAN failover), dwa porty RJ45 10/100, kompaktową i wytrzymałą konstrukcję oraz wiele innych zaawansowanych funkcji przeznaczonych do profesjonalnych wdrożeń. 5G REDCAP Niskie opóźnienia, wysoka przepustowość, przystępna cena. GOTOWOŚĆ NA PRZYSZŁOŚĆ Wsteczna kompatybilność z 4G LTE Cat 4. WI-FI Bezprzewodowy punkt dostępowy z funkcją Hotspot. WAN FAILOVER Automatyczne przełączanie na dostępną zapasową metodę połączenia.
| Technische daten
| Transmisja danych: |
LTE |
| Transmisja danych: |
5G |
| Standard pamięci SD / CF: |
Nie dotyczy |
| Czytnik kart pamięci: |
Brak |
| Kolor (wyliczeniowy): |
Czarny |
| Typ routera: |
GSM 3G/4G |
| Typ routera: |
5G |
| Porty we/wy (sieciówka drobna): |
1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy (sieciówka drobna): |
1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy (sieciówka drobna): |
1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Standardy sieciowe: |
802.11b |
| Standardy sieciowe: |
802.11g |
| Standardy sieciowe: |
802.11n |
| Standardy sieciowe: |
802.3u |
| Standardy sieciowe: |
802.3 |
| Standardy sieciowe: |
802.3az |
| Standardy sieciowe: |
802.1x |
| Standardy sieciowe: |
802.11e |
| Standardy sieciowe: |
802.11k |
| Standardy sieciowe: |
802.11r |
| Standardy sieciowe: |
802.11v |
| Standardy sieciowe: |
802.11s |
| Liczba anten (sieci drobne): |
3-złącza na anteny |
| Antena (sieci drobne): |
Zewnętrzna odłączana |
| Karta SIM: |
Mini |
| Karta SIM: |
eSIM |
| Sieć LTE: |
800 MHz (20) |
| Sieć LTE: |
900 MHz (8) |
| Sieć LTE: |
1800 MHz (3) |
| Sieć LTE: |
2600 MHz (38) |
| Sieć LTE: |
2500 MHz (7) |
| Sieć LTE: |
850 MHz (5) |
| Sieć LTE: |
2100 MHz (1) |
| Sieć LTE: |
1900 MHz (2; 25) |
| Sieć LTE: |
1700 MHz (4) |
| Sieć LTE: |
2300 MHz (40) |
| Sieć LTE: |
700 MHz (28) |
| Sieć LTE: |
600 MHz |
| Sieć LTE: |
3500 MHz |
| Sieć LTE: |
3700 MHz |
| Sieć LTE: |
2000 MHz |
| Obsługa sieci Aero2: |
Nie |
| Uwaga: |
CE+WEEE |
| Sieć 5G: |
700 MHz |
| Sieć 5G: |
850 MHz |
| Sieć 5G: |
800 MHz |
| Sieć 5G: |
900 MHz |
| Sieć 5G: |
1700 MHz |
| Sieć 5G: |
1800 MHz |
| Sieć 5G: |
1900 MHz |
| Sieć 5G: |
2100 MHz |
| Sieć 5G: |
2600 MHz |
| Sieć 5G: |
2300 MHz |
| Sieć 5G: |
2500 MHz |
| Sieć 5G: |
3500 MHz |
| Sieć 5G: |
3700 MHz |
| Wymiary: |
83 x 25 x 74 mm |
| Waga: |
130 Gram |
| Pozostałe parametry: |
Moduł mobilny: 5G Sub-6Ghz SA 223 Mbps DL, 123 Mbps UL; 4G LTE Cat 4 - LTE 195 Mbps DL, 105 Mbps UL |
| Model: |
RUT271 |
| Certyfikaty: |
- CE
- UKCA
- FCC
- IC (ISED)
- RCM
- CB
- WEEE
|
| Zasilanie: |
- Złącze: 4-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania DC
- Zakres napięcia wejściowego: 9-30 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją; ochrona przeciwprzepięciowa >31 VDC, maks. 10 us
- PoE (pasywne): pasywne PoE przez wolne pary przewodów. Możliwość zasilania przez port LAN1, niekompatybilne ze standardami IEEE 802.3af, 802.3at i 802.3bt, tryb B, 9-30 VDC
- Pobór mocy: tryb bezczynności: < 1,5 W, maks.: < 3 W
|
| Akcesoria w zestawie: |
- Router RUT271
- Zasilacz 9 W
- 2 × antena mobilna 5G (uchylna, SMA male)
- Antena Wi-Fi (uchylna, RP-SMA male)
- Kabel Ethernet (1,5 m)
- Zestaw adapterów do kart SIM
- Skrócona instrukcja uruchomienia (QSG)
|
| Funkcje specjalne: |
- WEB UI: HTTP/HTTPS, status, konfiguracja, aktualizacja FW, CLI, rozwiązywanie problemów, wiele serwerów dzienników zdarzeń, powiadomienia o dostępności aktualizacji oprogramowania, dziennik zdarzeń, dziennik systemowy, dziennik jądra systemu, status połączenia z Internetem
- FOTA: aktualizacja oprogramowania sprzętowego z serwera, automatyczne powiadomienia
- SSH: SSH (v1, v2)
- SMS: status SMS, konfiguracja SMS
- Połączenie: restart, status, włączanie/wyłączanie transmisji danych mobilnych, włączanie/wyłączanie wyjścia, odbieranie/kończenie połączenia z timerem, włączanie/wyłączanie Wi-Fi
- E-mail: odbieranie powiadomień e-mail o statusie różnych usług
- TR-069: OpenACS, EasyCwmp, ACSLite, tGem, LibreACS, GenieACS, FreeACS, LibCWMP, Friendly tech, AVSystem
- MQTT: broker MQTT, publikowanie komunikatów MQTT
- SNMP: SNMP (v1, v2, v3), pułapki SNMP (SNMP Trap), ochrona przed atakami brute force
- JSON-RPC: API zarządzania za pośrednictwem HTTP/HTTPS
- RMS: Teltonika Remote Management System (RMS)
|
| Bezpieczeństwo: |
- Bezpieczeństwo Wi-Fi: WPA2-Enterprise: PEAP, WPA2-PSK, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA3-EAP, OWE; AES-CCMP, TKIP, automatyczne tryby szyfrowania, separacja klientów, EAP-TLS z certyfikatami PKCS#12, wyłączenie automatycznego ponownego łączenia, 802.11w - chronione ramki zarządzające (PMF)
- Uwierzytelnianie: klucz współdzielony, certyfikaty cyfrowe, certyfikaty X.509, TACACS+, wewnętrzne i zewnętrzne uwierzytelnianie użytkowników RADIUS, blokowanie adresów IP i prób logowania, czasowe blokowanie logowania, wbudowany generator losowych haseł
- Zapora sieciowa: wstępnie skonfigurowane reguły zapory mogą być aktywowane za pośrednictwem WebUI, nieograniczona konfiguracja zapory za pomocą CLI, DMZ, NAT, NAT-T, NAT64
- Ochrona przed atakami: ochrona przed DDoS (ochrona przed zalewaniem SYN, ochrona przed atakami SSH, ochrona przed atakami HTTP/HTTPS), ochrona przed skanowaniem portów (ataki SYN-FIN, SYN-RST, X-mas, NULL Flags, FIN Scan)
- VLAN: separacja VLAN na podstawie portów i tagów
- Kontrola limitu transmisji danych mobilnych: limit danych mobilnych, możliwość dostosowania okresu, czasu rozpoczęcia, limitu ostrzegawczego, numeru telefonu
- Filtr WWW: lista blokowanych stron do blokowania niepożądanych witryn, lista dozwolonych stron umożliwiająca określenie wyłącznie dozwolonych witryn
- Kontrola dostępu: elastyczna kontrola dostępu do SSH, interfejsu WWW, CLI i Telnet
- Menedżer certyfikatów: narzędzie do tworzenia certyfikatów umożliwiające utworzenie certyfikatów CA, serwera, klienta, Let's Encrypt, SCEP
- 802.1x: serwer kontroli dostępu do sieci oparty na portach
|
| Max. prędkość pobierania: |
223 Megabity na sek. |
| Max. prędkość wysyłania: |
123 Megabity na sek. |
| Wymagania środowiskowe: |
- Temperatura pracy: od -40 °C do 75 °C
- Wilgotność robocza: od 10% do 90% (bez kondensacji)
- Stopień ochrony: IP30
|
|
|