F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Języki
Producenci
Kategorie
Aktywnych: 34226
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

F.H.U. ANNAPOL
Mariusz Kamiński
Ul. Jagiellońska 15
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt hurtownia:

tel. +48 32 3881228
Działy sprzedaży
wew. 21,22 lub 23
Dział reklamacji wew. 24

tel. kom. +48 513835578
tel./fax +48 32 3881222

Reklamacje:

tel. +48 32 3881228 wew. 24
reklamacje@annapol.pl

Sprawy techniczne:

tel./fax +48 32 3881228
wew. 24
techniczny@annapol.pl

Pozostałe hurtownie:

www.annapol.pl
www.annapol.eu
www.annapol.com.pl
www.zabawkizdalniesterowane.pl

Handlowcy - hurtownia:

handlowy@annapol.pl
annapol@annapol.com
annapol@annapol.pl

ODBIÓR TOWARU:

ul. Jagiellońska 15/7
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt:

tel./fax +48 32 3881222 magazyn@annapol.pl

Karta towaru o ID: 1105748

Zasilacz usb-c 65w 5v-9v-12v-15v/3a, 20v/3.25a power delivery

  • Zasilacz usb-c 65w 5v-9v-12v-15v/3a, 20v/3.25a power delivery
  • Zasilacz usb-c 65w 5v-9v-12v-15v/3a, 20v/3.25a power delivery
Cena netto: Cena po zalogowaniu!
Dostępność: Zaloguj się
Indeks: AD134PV2
Karta towaru o ID: 1105748
Kod EAN: 5904326375499
Producent: Green Cell
  
 

Opis

Uniwersalny zasilacz USB-C 65W

Ładowarka Green Cell idealnie sprawdzi się jeśli stary zasilacz uległ awarii lub potrzebujesz drugiej ładowarki np. do biura. Dzięki przewodowi USB-C jesteś w stanie jednym zasilaczem naładować wiele różnych urządzeń od laptopów po telefony, tablety czy konsole do gier Nintendo Switch. Dzięki zastosowanej technologii Power Delivery ładowarka sama dostosuje parametry ładowania do podpiętego urządzenia zapewniając maksymalną szybkość ładowania i bezpieczeństwo. Moc zasilacza 65W jest wystarczająca do ładowania z pełną prędkością większości laptopów i ultrabooków wyposażonych w port USB-C w tym najnowszych MacBooków Air i MacBooków Pro 13.

Bezpieczeństwo i trwałość

Zasilacz USB-C Green Cell nie tylko sam dostosuje napięcie i moc ładowania do podłączonego urządzenia, ładowarka jest też wyposażona we wszystkie niezbędne zabezpieczenia w tym zabezpieczenie termiczne, przeciwprzepięciowe i przeciwzwarciowe. Najwyższa jakość zastosowanych komponentów przekłada się na trwałość - zasilacz objęty jest 3-letnią gwarancją.

Wygoda użytkowania

Ergonomia korzystania z urządzenia została postawiona na pierwszym miejscu, przez co zasilacz jest lekki i ma niewielkie rozmiary. Całkowita długość przewodów ładowarki to aż 3 metry, co zapewnia dużą swobodę przy korzystaniu z ładowanego aktualnie urządzenia.


Dane techniczne

Przeznaczenie zasilacza ntbk: sieciowy
Wtyczka (rozmiar): USB-C
Pozostałe parametry:
  • Wymiary: 117 x 54 x 34 mm
  • Zabezpieczenia: termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe
  • Całkowita długość przewodu: 1,7m
Napięcie wyjściowe: 20 Volt
Prąd wyjściowy (maks.): 3.25 Amper
Moc zasilacza ntbk.: 65 Wat
W opakowaniu:
  • Zasilacz
  • Instrukcja obsługi


Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych annapol.pl, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą F.H.U. ANNAPOL

Copyright ©2026 https://www.annapol.pl
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności Rozumiem politykę plików cookie - zamknij