F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Języki
Producenci
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

F.H.U. ANNAPOL
Mariusz Kamiński
Ul. Jagiellońska 15
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt hurtownia:

tel. +48 32 3881228
Działy sprzedaży
wew. 21,22 lub 23
Dział reklamacji wew. 24

tel. kom. +48 513835578
tel./fax +48 32 3881222

Reklamacje:

tel. +48 32 3881228 wew. 24
reklamacje@annapol.pl

Sprawy techniczne:

tel./fax +48 32 3881228
wew. 24
techniczny@annapol.pl

Pozostałe hurtownie:

www.annapol.pl
www.annapol.eu
www.annapol.com.pl
www.zabawkizdalniesterowane.pl

Handlowcy - hurtownia:

handlowy@annapol.pl
annapol@annapol.com
annapol@annapol.pl

ODBIÓR TOWARU:

ul. Jagiellońska 15/7
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt:

tel./fax +48 32 3881222 magazyn@annapol.pl

Karta towaru o ID: 1676001

Karta cloud-ps do ups

  • Karta cloud-ps do ups
  • Karta cloud-ps do ups
Cena netto: Cena po zalogowaniu!
Dostępność: Zaloguj się
Indeks: CLOUD-PS
Karta towaru o ID: 1676001
Kod EAN: 3553340661051
Producent: Eaton
  
 

Opis

Karta CLOUD-PS do UPS

Karta Eaton UPS Cloud, może być dodana jako opcja do niektórych modeli UPS, zapewniając możliwości zdalnego monitorowania w chmurze.

Najważniejsze informacje:

  • Karta służy do zdalnego monitoringu 3P Ellipse przy użyciu naszej usługi chmurowej Eaton. Póki co dostęp jest możliwy tylko przez przeglądarkę, w niedalekiej przyszłości pojawi się również aplikacja na telefony.
  • Dostęp do chmury jest licencjonowany. Przy zakupie karty, w cenie zawarta jest roczna subskrypcja Advanced oraz 2-letnia subskrypcja Essential. Różnice między tymi licencjami znajdziecie w załączonej broszurze. Ceny na wydłużenia subskrypcji zostaną udostępnione pod koniec roku.
  • Nie jest to karta SNMP, nie ma opcji wyciągnięcia danych do IPM czy innego systemu. Służy jedynie do tego, aby podłączyć ją do internetu i nadzorować zasilacze z poziomu tej naszej aplikacji w chmurze.

Dane techniczne

Kolor (wyliczeniowy): Nie dotyczy
Uwaga: CE+WEEE
Wymiary:

20,4 x 64 x 66,4 mm

Waga: 40 Gram


Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych annapol.pl, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą F.H.U. ANNAPOL

Copyright ©2026 https://www.annapol.pl
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności Rozumiem politykę plików cookie - zamknij