F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Języki
Producenci
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

F.H.U. ANNAPOL
Mariusz Kamiński
Ul. Jagiellońska 15
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt hurtownia:

tel. +48 32 3881228
Działy sprzedaży
wew. 21,22 lub 23
Dział reklamacji wew. 24

tel. kom. +48 513835578
tel./fax +48 32 3881222

Reklamacje:

tel. +48 32 3881228 wew. 24
reklamacje@annapol.pl

Sprawy techniczne:

tel./fax +48 32 3881228
wew. 24
techniczny@annapol.pl

Pozostałe hurtownie:

www.annapol.pl
www.annapol.eu
www.annapol.com.pl
www.zabawkizdalniesterowane.pl

Handlowcy - hurtownia:

handlowy@annapol.pl
annapol@annapol.com
annapol@annapol.pl

ODBIÓR TOWARU:

ul. Jagiellońska 15/7
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt:

tel./fax +48 32 3881222 magazyn@annapol.pl

Karta towaru o ID: 2085307

Wideobar a10-020 +ctp18 1203684

  • Wideobar a10-020 +ctp18          1203684
  • Wideobar a10-020 +ctp18          1203684
Cena netto: Cena po zalogowaniu!
Dostępność: Zaloguj się
Indeks: 1203684
Karta towaru o ID: 2085307
Kod EAN: 6938818316218
Producent: Yealink
  
 

Opis

Wielofunkcyjna listwa do wideokonferencji z systemem Android do pracy zdalnej oraz małych sal konferencyjnych
Yealink MeetingBar A10 to kompleksowa listwa do wideokonferencji przeznaczona do pracy zdalnej, niewielkich sal spotkań (huddle rooms) oraz małych sal konferencyjnych. Wyposażona w kamerę 4K z obiektywem o kącie widzenia 120°, zapewnia doskonałą jakość obrazu. Elektryczna osłona obiektywu oraz technologie sztucznej inteligencji, takie jak automatyczne kadrowanie (Auto Framing), śledzenie aktywnego mówcy (Speaker Tracking) i inne inteligentne funkcje, gwarantują bezpieczne i bardziej intuicyjne prowadzenie wideokonferencji.

Dzięki zastosowaniu 8 mikrofonów MEMS oraz technologii redukcji szumów opartej na sztucznej inteligencji firmy Yealink, MeetingBar A10 zapewnia wysoką jakość dźwięku nawet w niewielkich pomieszczeniach i podczas komunikacji w trybie pełnego dupleksu, dzięki czemu wszyscy uczestnicy są wyraźnie słyszalni.

Urządzenie integruje w jednej obudowie jednostkę obliczeniową, kamerę, mikrofony, głośnik, regulowany uchwyt do montażu na monitorze lub telewizorze, moduły Wi-Fi i Bluetooth, oferując łatwe wdrożenie oraz prostą instalację. MeetingBar A10 obsługuje również udostępnianie treści oraz funkcję tablicy interaktywnej (Whiteboard), usprawniając współpracę podczas spotkań.

Panel dotykowy CTP18
CTP18 to panel dotykowy przeznaczony do obsługi spotkań w małych i średnich salach konferencyjnych. Wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy oraz intuicyjny interfejs użytkownika, umożliwia szybkie dołączanie do spotkań oraz wygodne zarządzanie ich przebiegiem. Znacznie upraszcza obsługę systemu wideokonferencyjnego i podnosi komfort uczestników spotkań.

W połączeniu z bezprzewodowym modułem prezentacyjnym Yealink Wireless Presentation Pod WPP20, panel CTP18 umożliwia bezpośrednie nanoszenie adnotacji na udostępniane materiały oraz sterowanie prezentowaną zawartością z poziomu ekranu dotykowego, co zwiększa efektywność komunikacji i współpracy.


Dane techniczne

Typ matrycy: TFT IPS (IPS)
Przekątna ekranu (urz.mobilne): 8''
Rozdzielczość (kamery int.): Full HD 1080p (1920x1080px)
Cechy i funkcje (kamery int.): wbudowany mikrofon
Interfejs (kamery int.): USB
Kolor (wyliczeniowy): Czarny
Złącza: RJ-45 (LAN)
Jakość materiałów udostępnionych: WXGA (1280 x 800)
Uwaga: CE+WEEE
Data Act: Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY%
Wymiary:

380 x 57 x 57 mm

Waga: 3.59 Kilogram
Pozostałe parametry:
  • Wbudowany dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2,4 GHz / 5 GHz)
  • Wbudowany moduł Bluetooth 4.2
  • Obsługa protokołów IPv4 i IPv6, konfiguracja adresu IP poprzez DHCP lub statycznie
  • Wbudowany serwer HTTP/HTTPS
  • Obsługa protokołów bezpieczeństwa TLS 1.2/1.3 oraz szyfrowania AES 256-bit
  • Mechanizmy zapewnienia jakości usług (QoS): IEEE 802.1p/q, DiffServ
  • Obsługa VLAN oraz LLDP
  • Uwierzytelnianie sieciowe IEEE 802.1X
  • Metody uwierzytelniania EAP-MD5 i EAP-TLS
  • Obsługa PEAP-MSCHAPv2
  • Obsługa EAP-TTLS/EAP-MSCHAPv2
  • Narzędzia diagnostyki sieci: ping i traceroute
  • Synchronizacja daty i czasu z wykorzystaniem protokołu SNTP
  • Wbudowany magazyn certyfikatów (obsługa certyfikatów cyfrowych)
Liczba klatek na sekundę: 30
Separator - nagłówek:

MeetingBar A10-020



Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych annapol.pl, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą F.H.U. ANNAPOL

Copyright ©2026 https://www.annapol.pl
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności Rozumiem politykę plików cookie - zamknij