F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Languages
Manufacturers
Category
Active: 34148
Tell A Friend
Tell someone you know about this product.

F.H.U. ANNAPOL
Mariusz Kamiński
Ul. Jagiellońska 15
41-902 Bytom

Opening hours: Monday–Friday — from 8 a.m. to 4 p.m.
Saturday — closed

Contact our warehouse:

phone: +48 32 3881228 
Sales department — extensions: 21,22 or 23
Complaints department — extension 24

cell: +48 513835578
phone/fax: +48 32 3881222

Complaints:

phone: +48 32 3881228, extension 24
reklamacje@annapol.pl

Technical matters:

phone/fax: +48 32 3881228, extension 24
techniczny@annapol.pl

Other warehouses:

www.annapol.pl
www.annapol.eu
www.annapol.com.pl

www.zabawkizdalniesterowane.pl

Sales representatives - the warehouse:

handlowy@annapol.pl
annapol@annapol.com
annapol@annapol.pl

ORDER COLLECTION:

ul. Jagiellońska 15/7
41-902 Bytom

Opening hours:
Monday–Friday — from 8 a.m. to 4 p.m.
Saturday — closed

Contact:

phone/fax: +48 32 3881222 magazyn@annapol.pl

Product info ID: 1656085

Wentylator - toughfan 12cm pro łożysko hydrauliczne, max cfm, black

  • Wentylator - toughfan 12cm pro łożysko hydrauliczne, max cfm, black
  • Wentylator - toughfan 12cm pro łożysko hydrauliczne, max cfm, black
Price net: Price after Log In!
Availability Log In
Index: CL-F139-PL12BL-A
Product info ID: 1656085
EAN: 4713227536271
Manufacturer Thermaltake
  
 

Details

Wentylator TOUGHFAN 12cm Pro z łożyskiem hydraulicznym.
Thermaltake, renomowany producent, zadbał o każdy detal, tworząc produkt, który wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także innowacyjnym podejściem do chłodzenia komputerów. Wentylator ten doskonale sprawdzi się w chłodzeniu obudowy, zapewniając optymalną cyrkulację powietrza nawet podczas intensywnego użytkowania.

Jedną z kluczowych cech TOUGHFAN 12cm Pro jest regulowana prędkość obrotowa, która może osiągać nawet 2000 obrotów na minutę, zapewniając efektywne chłodzenie przy minimalnym hałasie. Dzięki możliwości płynnej regulacji prędkości, użytkownik może dostosować działanie wentylatora do swoich indywidualnych potrzeb, co przekłada się na komfort pracy oraz wydajność komputera.

Wentylator wyposażony jest w łożysko hydrauliczne, które gwarantuje nie tylko cichą pracę, ale także długą żywotność urządzenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii, użytkownik może być pewny, że jego sprzęt będzie odpowiednio chłodzony przez wiele lat, bez konieczności częstej konserwacji czy wymiany podzespołów.

TOUGHFAN 12cm Pro to nie tylko funkcjonalność, ale także nowoczesny design. Czarna kolorystyka sprawia, że wentylator doskonale komponuje się z każdym wnętrzem komputera, dodając mu elegancji i stylu. Brak podświetlenia to dodatkowy atut dla osób ceniących minimalistyczny design i dyskrecję.

Wentylator jest łatwy w montażu dzięki standardowemu złączu 3-pin, które zapewnia stabilne połączenie z płytą główną. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się sprawnością urządzenia od razu po wyjęciu go z opakowania, bez konieczności skomplikowanych konfiguracji czy dodatkowych akcesoriów.


Technical data

Wentylator: 12 cm
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Technologia chłodzenia: Powietrzem
Podświetlenie: Nie
Rodzaj złącza (zasilanie went.): 3-pin
Uwaga: CE+WEEE
Prędkość wentylatora (min.): 500 obroty/minut
Prędkość wentylatora (maks.): 2000 obroty/minut
Przepływ powietrza: 70.8 cfm
Liczba wentylatorów: 1
Poziom hałasu: 22.6 Decybel


Despite our best efforts we cannot guarantee that the published materials are free of errors or discrepancies. However, these oversights cannot be a basis for any claims. Photos of products listed on the website Annapol.pl, may slightly differ from the actual look of goods that are currently on sale. In case of any doubts please contact FHU ANNAPOL

Copyright ©2026 https://www.annapol.pl
All prices with tax excluded.
Soft & Design © 2014 Mysklep.pl
All rights reserved.

We use cookies and similar technologies primarily for the provision of services and statistics.
Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your terminal equipment.
Remember that you can always change these settings. For more information, see the Privacy Policy. I understand the policy of cookies - close