F.H.U. ANNAPOL (Hurtownia multimedialna RTV i AGD)
+48 32 388 12 22, +48 32 388 12 28
Polski English German
Języki
Producenci
Kategorie
Aktywnych: 35482
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.

F.H.U. ANNAPOL
Mariusz Kamiński
Ul. Jagiellońska 15
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt hurtownia:

tel. +48 32 3881228
Działy sprzedaży
wew. 21,22 lub 23
Dział reklamacji wew. 24

tel. kom. +48 513835578
tel./fax +48 32 3881222

Reklamacje:

tel. +48 32 3881228 wew. 24
reklamacje@annapol.pl

Sprawy techniczne:

tel./fax +48 32 3881228
wew. 24
techniczny@annapol.pl

Pozostałe hurtownie:

www.annapol.pl
www.annapol.eu
www.annapol.com.pl
www.zabawkizdalniesterowane.pl

Handlowcy - hurtownia:

handlowy@annapol.pl
annapol@annapol.com
annapol@annapol.pl

ODBIÓR TOWARU:

ul. Jagiellońska 15/7
41-902 Bytom

Czynne:
pon. - pt. od 8.00 do 16.00
sob. nieczynne

Kontakt:

tel./fax +48 32 3881222 magazyn@annapol.pl

Karta towaru o ID: 1968607

Kabel zasilający schuko cee 7/7 (e/f) | miedź cu | odizolowany lutowany | 3x1.0mm2 | 1.8m

  • Kabel zasilający schuko cee 7/7 (e/f) | miedź cu | odizolowany lutowany | 3x1.0mm2 | 1.8m
  • Kabel zasilający schuko cee 7/7 (e/f) | miedź cu | odizolowany lutowany | 3x1.0mm2 | 1.8m
Cena netto: Cena po zalogowaniu!
Dostępność: Zaloguj się
Indeks: 54597
Karta towaru o ID: 1968607
Kod EAN: 5901878545974
Producent: Qoltec
  
 

Opis

Doskonały wybór dla instalacji wymagających indywidualnego dopasowania przewodu

Funkcjonalny przewód zasilający do podłączania urządzeń elektrycznych do sieci 230V. Zakończony z jednej strony wtyczką CEE 7/7, a z drugiej przygotowanymi do montażu wolnymi lutowanymi odizolowanymi przewodami. To doskonały wybór dla instalacji wymagających indywidualnego dopasowania przewodu. Zaufaj jakości, która gwarantuje pełną satysfakcję!

Elastyczne miedziane żyły i izolacja PVC trwałość i niezawodność w codziennym użytkowaniu

Wyjątkowa jakość wykonania tego kabla w standardzie HD5VV-F gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Solidna elastyczna izolacja wykonana z polwinitu (PVC) i trzy wysokiej klasy miedziane żyły sprawiają, że możesz polegać na stabilnym przepływie energii bez ryzyka przegrzania czy awarii. Odpowiednio dobrana długość przewodu 1.8m zapewnia swobodę podłączania urządzeń w trudno dostępnych miejscach, eliminując problem nieporęcznych, plączących się kabli. Zastosowana standardowa kolorystyka żył ułatwia prawidłowe podłączenie: brązowy przewód fazowy (L), niebieski przewód neutralny (N), żółto-zielony - przewód ochronny (PE).

Do zastosowań montażowych i serwisowych


Produkt przeznaczony jest w szczególności do użytku przez osoby posiadające wiedzę techniczną w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Do wykonania połączenia zaleca się stosowanie dedykowanych szybkozłączek instalacyjnych lub lutowanie przewodów, co zapewnia trwałość i stabilność połączenia elektrycznego. Połączenia należy odpowiednio zaizolować i zabezpieczyć przed wyrwaniem, a także upewnić się, że przewód nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne ani przegrzewanie.

Idealne rozwiązanie do zasilania sprzętu RTV, oświetlenia i drobnego AGD

  • Zasilanie sprzętu RTV i komputerowego wymagającego uziemienia
  • Podłączenie zasilaczy, listw zasilających i urządzeń warsztatowych
  • Wykorzystanie w instalacjach domowych, biurowych i serwisowych
  • Montaż w projektach wymagających indywidualnego zakończenia przewodu
Przewód z wtyczką CEE 7/7 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczne połączenie z uziemieniem i stabilne zasilanie 230V.

Dane techniczne

Kolor (wyliczeniowy): Czarny
Złącza #1: Wtyczka zasilania typ C/F (Schuko)
Złącza #2: Brak
Zastosowanie kabla/adaptera: Komputerowy
Zastosowanie kabla/adaptera: Zasilający
Rodzaj kabla: Kabel
Uwaga: CE+WEEE
Materiał przewodnika: Miedź - Cu
Waga: 182 Gram
Długość przewodu: 1.8 Metr


Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane materiały są wolne od błędów lub rozbieżności. Uchybienia te nie mogą być jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Zdjęcia produktów, zamieszczone na stronach internetowych annapol.pl, mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towarów znajdujących się aktualnie w sprzedaży. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z firmą F.H.U. ANNAPOL

Copyright ©2026 https://www.annapol.pl
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2014 Mysklep.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności Rozumiem politykę plików cookie - zamknij